UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

header1

header

plenderu
  • WYNIKI A, B i C KLASA (17.06.2018 r.)

    WYNIKI A, B i C KLASA (17.06.2018 r.)

      Dobiegły końca rozgrywki „A” i „B” klasy. Na zakończenie zmagań LIDER Złotowo pokonał na wyjeździe mistrza rozgrywek MKS START Nidzica 2:1, pewna spadku AVISTA Łążyn uległa KS GMINA Kozłowo 9:0, z kolei LZS Fijewo uległ mistrzowi klasy „B” LZS OHI Frednowy 6:1. W ostatniej serii gier pauzował JORDAN Kazanice, który dzięki rozstrzygnięciom w innych meczach wywalczył awans do klasy „A”. W Gminnej klasie „C” coraz bliżej tytułu LZS ORZEŁ Grabowo. Read More
  • 1

W najbliższy weekend kolejna dawka sportowych emocji. W rozgrywkach ligowych u siebie zagra LIDER Złotowo, wyjazdy czekają AVISTĘ Łążyn i JORDAN Kazanice. Przed nami także organizowany od kilku lat w ostatnią niedzielę sierpnia Gminny Festyn Sportowy połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla dzieci na zakończenie wakacji.

Jako pierwsi o ligowe punkty powalczą podopieczni trenera Marcina Licznerskiego, którzy w sobotę o 17:00 rozpoczną rywalizację z LKS WEL Lidzbark Welski.

Dzień później o 14:00 w Gminie Nowe Miasto Lubawskie na boisko wybiegną dwie pozostałe drużyny z Gminy Lubawa. W Gwiździnach z miejscowym WICHREM rywalizować będzie AVISTA Łążyn, w Bratianie z WELEM powalczy JORDAN Kazanice. Zespół LZS Fijewo czeka przymusowa pauza.

Również w niedzielę o 14:00 na boisku sportowym w Prątnicy odbędzie się Gminny Festyn Sportowy połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla dzieci na zakończenie wakacji 2017. W zawodach udział weźmie dziewięć zespołów złożonych z dzieci z danych sołectw. Swoje reprezentacje zgłosiły Łążyn, Grabowo, Gutowo, Wałdyki, Prątnica, Szczepankowo, Omule, Rumienica oraz Zielkowo.


Sobota, 26 sierpnia 2017

17:00 „A” klasa LZS LIDER Złotowo – LKS WEL Lidzbark Welski 0:2 (0:1)


Niedziela, 27 sierpnia 2017

14:00 „A” klasa KS WICHER Gwiździny – LZS AVISTA Łążyn 3:2 (3:1)

14:00 „B” klasa KS WEL Bratian – LZS JORDAN Kazanice 0:4 (0:3)

14:00 Gminny Festyn Sportowy połączony z Turniejem Piłki Nożnej dla dzieci na zakończenie wakacji – boisko sportowe w Prątnicy


Serdecznie zapraszamy !!!

 

Ranking: A-klasa

Ranking: B-klasa

Ranking: Halowy Turniej Piłki Nożnej

# Zespół MP PTS
1 LIDER Złotowo 13 36
2 Torpeda Rożental 13 33
3 KS CONSTRACT 13 31
4 OKS Omule 13 28
5 HURAGAN Byszwałd 13 25

Ranking: III Liga Tenisa Stołowego

  logo_UGL    logo_GOPS    radzi-gol