Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Lubawa (Rożental, 25.02.2024 r.) - ZMIANA TERMINU !!!

W niedzielę 25.02.2024 r. start 14:00 w Hali Sportowej w Rożentalu odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zawody rozegrane zostaną w V kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn. Organizatorem turnieju jest Gminne Zrzeszenie LZS w Lubawie. Read More

Już w najbliższą niedzielę 20 sierpnia po raz pierwszy o ligowe punkty powalczą zespoły reprezentujące Gminę Lubawa w rozgrywkach prowadzonych przez WMZPN.

Po raz pierwszy w historii w rozgrywkach „A” klasy swoje spotkanie rozegra LZS AVISTA Łążyn. Rywalem podopiecznych Karola Kuczyńskiego będzie LZS Mszanowo. Po raz ostatni obydwie ekipy rywalizowały ze sobą o punkty w sezonie 2013/2014 (w Mszanowie wygrał reprezentant Gminy NML 3:0, w Łążynie górą była AVISTA 2:0).

Bardzo ciężki wyjazd czeka zawodników drużyny LZS LIDER Złotowo. Podopieczni trenera Marcina Licznerskiego udają się do Brzozia Lubawskiego na mecz ze spadkowiczem klasy okręgowej KS Mroczno. Spotkanie LZS LIDER ZłotowoKS Mroczno kończyło sezon „A” klasy w sezonie 2015/2016 kiedy to reprezentanci Gminy Grodziczno wywalczyli awans na 5 poziom rozgrywkowy (3 punkty pozostały wtedy w Złotowie – LIDER wygrał 2:1).

Nietypowo na boisku sportowym w Złotowie swój pierwszy mecz w roli gospodarza rozegra beniaminek „B” klasy LZS Fijewo. Podopieczni trenera Krzysztofa Modrzewskiego w pierwszym meczu na tym szczeblu rozgrywkowym podejmą drugiego reprezentanta Gminy Lubawa LZS JORDAN Kazanice. W „biało-niebieskich” na ławce trenerskiej w oficjalnym meczu zadebiutuje Bartłomiej Górski.

Niedziela, 20 sierpnia 2017

14:00 „A” klasa LZS AVISTA Łążyn – LZS Mszanowo 0:5